Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8497
Stary 24.07.2018, 12:11
sedonh - nie wiesz jak jest skonstruowana umowa, ale uważasz, że trzeba ją wypowiedzieć bez względu na kwestie odszkodowawcze.

Czy zdajesz sobie sprawę, że budynek w którym znajduje się siłownia jest własnością TS WISŁA a nie Wisła S.A. czyli zupełnie innego podmiotu ?
Jeżeli to są fakty świadczące o współpracy z przestępcami.....

Hm przemilczę....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując