sedonh - nie wiesz jak jest skonstruowana umowa, ale uważasz, że trzeba ją wypowiedzieć bez względu na kwestie odszkodowawcze.
Czy zdajesz sobie sprawę, że budynek w którym znajduje się siłownia jest własnością TS WISŁA a nie Wisła S.A. czyli zupełnie innego podmiotu

?
Jeżeli to są fakty świadczące o współpracy z przestępcami.....
Hm przemilczę....