czaro napisał(a):

Sarapata odcięła się od nielegalnych działań kibiców - w wywiadzie udzielonym po tym, jak wpadła na Wisłę policja (chyba w GW). Co ma jeszcze zrobić?
To prawda, jest ta nieszczęsna siłownia na stadionie. Czy jeżeli wypowiedzą tę umowę, pokryjesz koszt kary umownej/odszkodowania? Czy tylko tak sobie piszesz, bo łatwo pisać i zarządzać cudzym przedsiębiorstwem sprzed komputera?
To te fakty?
|
Sarapata dużo mówi mało robi, niestety. A co do siłowni i odszkodowania, czasem trzeba zrobić krok w tył żeby zrobić dwa w przód, oczywiście w tym momencie każdy dodatkowy koszt jest niepotrzebny i nie ma sensu się na to narażać, aczkolwiek czy sytuacja w której właściciel jest poszukiwany przez policję nie jest wystarczającym powodem do zerwania umowy z jego winy? Że względu na starty wizerunkowe właśnie? Myślę, że dałoby się to zrobić choć mogę się mylić bo nie wiem jak skonstruowana jest umowa ani nie jestem prawnikiem.
Jednak jeśli się nie mylę to dlaczego klub tego nie zrobi hmm?
