Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8491
Stary 24.07.2018, 10:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś może tych pajaców permamentnie zbanować? Widać że kibice Cracovii mają tutaj zabawę ale chyba nie o to chodzi?!
Jesteś żałosny wolfy, kolegów sobie wyzywaj od żydków o ile jakiś masz, nie zgadzasz się z kimś i .......isz o banach, ciebie pierwszego powinni stąd wyjebac bo chyba nie wiesz po co jest forum

@czaro
Dowodem jest choćby nie odcinanie się od środowiska miśka
choćby poprzez nie wypowiadanie umowy najmu siłowni która jest wizerunkową tragedią dla SA, jeszcze dwa tygodnie temu vice prezesem był ziomeczek miśka, niestety dopóki ten stan rzeczy będzie się utrzymywać nie będzie szansy na poważnych sponsorów, można jedynie liczyć na inwestora który oderwie Wisłę od tych ludzi i wprowadzi normalność, o ile oczywiście ta banda puści stołki i wypłatki za pozorne działania..
Ostatnio edytowane przez sedonh : 24.07.2018 o godz. 10:30.
Odpowiedz cytując