MaLk napisał(a):

No ale nie ma co udawać, że problemu nie ma i tłumaczyć wszystko nalotem kibiców Cracovii czy WisłaFanów.
Jakiś cień wątpliwości co do tego, czy obecny zarząd wyda sensownie te pieniądze, które dostaje od kibiców ciągle we mnie siedzi. Nie mam pewności czy już opanowali excela i czy im coś głupiego do głowy nie strzeli...
|
Można mieć nadzieję że nie. Umówmy się że oni tych pieniędzy nie zdefraudowali, tylko uwierzyli w prezentacje Carillo i Bragiela. Widać jednak że ich obecne działania są sensowne, takie jakie powinny być od początku.
Opcje są dwie: pozwalamy Wiśle upaść i TS zaczyna od 4 ligii, albo coś robimy.