Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8487
Stary 24.07.2018, 09:29
MaLk napisał(a):Wyświetl post
No ale nie ma co udawać, że problemu nie ma i tłumaczyć wszystko nalotem kibiców Cracovii czy WisłaFanów.

Jakiś cień wątpliwości co do tego, czy obecny zarząd wyda sensownie te pieniądze, które dostaje od kibiców ciągle we mnie siedzi. Nie mam pewności czy już opanowali excela i czy im coś głupiego do głowy nie strzeli...
Można mieć nadzieję że nie. Umówmy się że oni tych pieniędzy nie zdefraudowali, tylko uwierzyli w prezentacje Carillo i Bragiela. Widać jednak że ich obecne działania są sensowne, takie jakie powinny być od początku.

Opcje są dwie: pozwalamy Wiśle upaść i TS zaczyna od 4 ligii, albo coś robimy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2018 o godz. 09:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując