Wyświetl pojedynczy post
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8481
Stary 24.07.2018, 04:53
sedonh napisał(a):Wyświetl post
No i właśnie od ludzi którzy sterują na ten moment tylko Sarapatą trzeba się ODCIĄĆ

Właśnie do mnie dotarło, że wiedza tajemna dlaczego prezes powinna zostać (pisali o niej na sb serek i wieśniak) to może być właśnie to!
Po prostu łatwo nią sterować a jak przyjdzie nowy to się może nie dać
Jesteś nieedukowalny. Z tobą się nie da rozmawiać. Co ty masz we łbie to mała bania.
Tu nie ma z czego kroić, ledwo ciągniemy, a Ty czego oczekujesz? Że przyjdzie złoty prezes na złotym koniu i zostawi u nas złoto?
Tu nikt póki co nie chce przyjść, a zainwestować trzeba kilkadziesiąt milionów, kogo na to stać?
Ostatnio edytowane przez ArturBarlinek : 24.07.2018 o godz. 05:21.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując