sedonh napisał(a):

No i właśnie od ludzi którzy sterują na ten moment tylko Sarapatą trzeba się ODCIĄĆ
Właśnie do mnie dotarło, że wiedza tajemna dlaczego prezes powinna zostać (pisali o niej na sb serek i wieśniak) to może być właśnie to!
Po prostu łatwo nią sterować a jak przyjdzie nowy to się może nie dać
|
Jesteś nieedukowalny. Z tobą się nie da rozmawiać. Co ty masz we łbie to mała bania.
Tu nie ma z czego kroić, ledwo ciągniemy, a Ty czego oczekujesz? Że przyjdzie złoty prezes na złotym koniu i zostawi u nas złoto?
Tu nikt póki co nie chce przyjść, a zainwestować trzeba kilkadziesiąt milionów, kogo na to stać?