|
Co do Górnika to ciekaw jestem jak sie okaże, że w tym sezonie bez Wieteski i Kurzawy, za to z kolejnymi młodymi w kadrze będą walczyć o spadek to nie będzie kolejnego odwrotu od mitu stawianiana młodych i zdolnych Polaków.
Brosz podobną sytuację zaliczył już z Piastem, ciekawe czy w Górniku dadzą mu szansę wyciągnąć zespół z ewentualnego kryzysu.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|