sedonh napisał(a):

No i właśnie od ludzi którzy sterują na ten moment tylko Sarapatą trzeba się ODCIĄĆ
Właśnie do mnie dotarło, że wiedza tajemna dlaczego prezes powinna zostać (pisali o niej na sb serek i wieśniak) to może być właśnie to!
Po prostu łatwo nią sterować a jak przyjdzie nowy to się może nie dać
|
No, to odcinaj się, cześć!
Karawana jedzie dalej, jak mawiał wybitny działacz PZPN Grzegorz Lato.