Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8478
Stary 23.07.2018, 22:37
sedonh napisał(a):Wyświetl post
No i właśnie od ludzi którzy sterują na ten moment tylko Sarapatą trzeba się ODCIĄĆ

Właśnie do mnie dotarło, że wiedza tajemna dlaczego prezes powinna zostać (pisali o niej na sb serek i wieśniak) to może być właśnie to!
Po prostu łatwo nią sterować a jak przyjdzie nowy to się może nie dać
No, to odcinaj się, cześć!

Karawana jedzie dalej, jak mawiał wybitny działacz PZPN Grzegorz Lato.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując