|
My mamy bardzo młodą kadrę z bardzo zawyżającym średnią Wasylem i ciut mniej Boguskim. Reszta poniżej 30 roku życia. Większość kadry pierwszej drużyny pomiędzy 22 a 27 rokiem życia. Nie ma co narzekać.
Górnik znowu ciśnie po bandzie w drugą stronę i wątpię, aby kolejny raz udało im się wykręcić taki sezon. Raczej się będą bili o byt, bo taki Kurzawa, który w pojedynkę swoimi SFG zrobił im z 15-20 punktów trafia się bardzo rzadko.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 23.07.2018 o godz. 20:32.
|