Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8475
Stary 23.07.2018, 19:48
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Sedonh, gdzieś wcześniej w tym temacie padały sugestie, że decyzje w temacie Wisły padały poza Sarapatą i Dukatem. Więc sobie sam odpowiedz.

Swoją drogą to chciałbym mieć potwierdzenie na co poszedł drugi milion PLN z kasy za Carlitosa.
No i właśnie od ludzi którzy sterują na ten moment tylko Sarapatą trzeba się ODCIĄĆ

Właśnie do mnie dotarło, że wiedza tajemna dlaczego prezes powinna zostać (pisali o niej na sb serek i wieśniak) to może być właśnie to!
Po prostu łatwo nią sterować a jak przyjdzie nowy to się może nie dać
Ostatnio edytowane przez sedonh : 23.07.2018 o godz. 19:53.
Odpowiedz cytując