pepe72 napisał(a):

Sedonh, gdzieś wcześniej w tym temacie padały sugestie, że decyzje w temacie Wisły padały poza Sarapatą i Dukatem. Więc sobie sam odpowiedz.
Swoją drogą to chciałbym mieć potwierdzenie na co poszedł drugi milion PLN z kasy za Carlitosa.
|
No i właśnie od ludzi którzy sterują na ten moment tylko Sarapatą trzeba się
ODCIĄĆ
Właśnie do mnie dotarło, że wiedza tajemna dlaczego prezes powinna zostać (pisali o niej na sb serek i wieśniak) to może być właśnie to!
Po prostu łatwo nią sterować a jak przyjdzie nowy to się może nie dać
