Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8474
Stary 23.07.2018, 19:43
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Których kibiców? SKWK? Ktoś normalny jeszcze się ich słucha? Nie mam wątpliwości, że prawdziwi kibice zawsze będą współpracowali ku chwale Wisły, niestety obecni włodarze mają takie zaufanie wśród kibiców, że prezes musi podpisywać aneksy, że hajs ze zbiórek pójdzie na stadion, pomijam fakt, że same zbiórki są prowadzone przez kibiców nie przez klub.
Sedonh, gdzieś wcześniej w tym temacie padały sugestie, że decyzje w temacie Wisły padały poza Sarapatą i Dukatem. Więc sobie sam odpowiedz.

Swoją drogą to chciałbym mieć potwierdzenie na co poszedł drugi milion PLN z kasy za Carlitosa.
Odpowiedz cytując