pepe72 napisał(a):

|
Realnie patrząc wyciągniecie Wisły z kłopotów na dziś jest możliwe tylko przy współpracy "kibiców" z nowym właścicielem. Inaczej skończy się to wojną na trybunach.
|
Których kibiców? SKWK? Ktoś normalny jeszcze się ich słucha? Nie mam wątpliwości, że prawdziwi kibice zawsze będą współpracowali ku chwale Wisły, niestety obecni włodarze mają takie zaufanie wśród kibiców, że prezes musi podpisywać aneksy, że hajs ze zbiórek pójdzie na stadion, pomijam fakt, że same zbiórki są prowadzone przez kibiców nie przez klub.