Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
#
8472
23.07.2018, 19:28
mesjasz
napisał(a):
https://twitter.com/Wixi93/status/1021406264293842945
Panowie radujmy się gdyż podobno jest szansa na oderwanie amatorów i przestępców od Naszego klubu!
PS. nigdzie nie wzywałem do niewpłacania pieniędzy Czaro
Realnie patrząc wyciągniecie Wisły z kłopotów na dziś jest możliwe tylko przy współpracy "kibiców" z nowym właścicielem. Inaczej skończy się to wojną na trybunach.
pepe72
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepe72
Znajdź inne posty napisane przez pepe72