Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8472
Stary 23.07.2018, 19:28
mesjasz napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/Wixi93/status/1021406264293842945

Panowie radujmy się gdyż podobno jest szansa na oderwanie amatorów i przestępców od Naszego klubu!

PS. nigdzie nie wzywałem do niewpłacania pieniędzy Czaro
Realnie patrząc wyciągniecie Wisły z kłopotów na dziś jest możliwe tylko przy współpracy "kibiców" z nowym właścicielem. Inaczej skończy się to wojną na trybunach.
Odpowiedz cytując