Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.07.2018, 19:28
Przeczytalem z 3 posty, teraz temat zauwazylem, nie chce mi sie czytac bo nie lubie bajek, ale w razie czego tez bym sie pisal na staly abonament jesli mialbym pewnosc, ze kasa idzie tam gdzie powinna, bez zadnych wynagrodzen za prace "prezesow" socios

Odpowiedz cytując