|
Przeczytalem z 3 posty, teraz temat zauwazylem, nie chce mi sie czytac bo nie lubie bajek, ale w razie czego tez bym sie pisal na staly abonament jesli mialbym pewnosc, ze kasa idzie tam gdzie powinna, bez zadnych wynagrodzen za prace "prezesow" socios
|