|
No ale nie ma co udawać, że problemu nie ma i tłumaczyć wszystko nalotem kibiców Cracovii czy WisłaFanów.
Jakiś cień wątpliwości co do tego, czy obecny zarząd wyda sensownie te pieniądze, które dostaje od kibiców ciągle we mnie siedzi. Nie mam pewności czy już opanowali excela i czy im coś głupiego do głowy nie strzeli...
|