|
Post mesjasza, w którym wzywa do nacisków na zarząd, niewpłacania pieniędzy, dopóki nie będzie transparentności i do jedności Wisły przypomina mi obywatelską postawę kibiców Cracovii komentujących wpisy Migi na tt w czasie negocjacji Wisła-miasto.
Edit:
I co za żenada, że ja coś takiego pisze i że ktoś się czymś takim zajmuje. Gdyby nie te wpisy na tt, nigdy bym nie uwierzył, że ktoś coś takiego robi (nie chodzi tu o Cracovię i jej kibiców, ale o ludzi w ogóle).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|