Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
83551
23.07.2018, 17:30
Nie mówili, że będziemy grac samymi juniorami under 18 tylko, że będziemy mieszać doświadczenie z młodością. A jak byśmy mieli grac tylko juniorami to popatrz na wynik w poprzednim sezonie z CLJ i przełóż to na ekstraklasę.
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio