Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83551
Stary 23.07.2018, 17:30
Nie mówili, że będziemy grac samymi juniorami under 18 tylko, że będziemy mieszać doświadczenie z młodością. A jak byśmy mieli grac tylko juniorami to popatrz na wynik w poprzednim sezonie z CLJ i przełóż to na ekstraklasę.
Odpowiedz cytując