|
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, skąd wziął się pomysł, aby prezesem Wisły został jeden z jej sponsorów?
Tych sponsorów jest więcej, dlaczego nie oni? Kibicem Wisły jest też Marcin Daniec, dlaczego nie on?
I dlaczego o wyznaczaniu granic na forum piszą ludzie, którzy zarejestrowali się tu tydzień temu?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|