Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8462
Stary 23.07.2018, 17:26
Czy ktoś może mi wytłumaczyć, skąd wziął się pomysł, aby prezesem Wisły został jeden z jej sponsorów?

Tych sponsorów jest więcej, dlaczego nie oni? Kibicem Wisły jest też Marcin Daniec, dlaczego nie on?

I dlaczego o wyznaczaniu granic na forum piszą ludzie, którzy zarejestrowali się tu tydzień temu?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując