Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 23.07.2018, 17:17
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Mamy na tyle szeroką bazę kibiców, że część usług mielibyśmy za symboliczne opłaty.
Przestrzegam przed zbytnim optymizmem w temacie.

Mam parę NGO na rozkładzie, więc wiem jak to wygląda w praktyce: przekonania przekonaniami, ale jak przyjdzie co do czego i na tapecie jest albo klient, który płaci żywą gotówką na chleb dla mnie i dla rodziny, albo zrobienie czegoś charytatywnie, to naturalnie NGO musi zaczekać...
Odpowiedz cytując