R33 napisał(a):

Tylko wiesz, jest się sponsorem ma się bezpośredni kontrakt z klubem, dostajesz reklamy na stadionie, dajesz sprzet o okreslonej wartości w barterze za wyżej wymienione reklamy. itd, itp. Albo jesteś "sponsorem" i każesz klubowi sobie kupować i "tworzyć unikalne wzory koszulek" po przez takie aplikacje jak AdidasMi i brać przez pośrednika takiego jak Kraksport, sprzęt... to jest jak dla mnie zasadniczna różnica... W czasach "dobrobytu" i potęgi Wisły cały sprzęt drużyna miała za darmo od Nike np. tutaj? wątpię...