roztropny napisał(a):

|
Wejście do nowego zarządu powinno zostać zaproponowane K Targoszowi.Facet zna się na biznesie,ma czystą kartę(nie kojarzy się z pewnymi środowiskami),więc bedzie mu łatwiej nawiązywać kontakty z potencjalnymi sponsorami / inwestorem.
|
Gość prowadzi własny biznes, nie ma czasu na bycie częścią zarządu. Jedynie można go namówić do rady nadzorczej.
Oczywiście zaproponować można, ale bycie w zarządzie to zbyt czasochłonne zajęcie (jeżeli chcesz to robić dobrze), żeby móc ponadto prowadzić swój biznes.