Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8460
Stary 23.07.2018, 15:42
roztropny napisał(a):Wyświetl post
Wejście do nowego zarządu powinno zostać zaproponowane K Targoszowi.Facet zna się na biznesie,ma czystą kartę(nie kojarzy się z pewnymi środowiskami),więc bedzie mu łatwiej nawiązywać kontakty z potencjalnymi sponsorami / inwestorem.
Gość prowadzi własny biznes, nie ma czasu na bycie częścią zarządu. Jedynie można go namówić do rady nadzorczej.

Oczywiście zaproponować można, ale bycie w zarządzie to zbyt czasochłonne zajęcie (jeżeli chcesz to robić dobrze), żeby móc ponadto prowadzić swój biznes.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując