Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
roztropny
Member
Od: 01.2018
Offline
#
8459
23.07.2018, 15:10
Wejście do nowego zarządu powinno zostać zaproponowane K Targoszowi.Facet zna się na biznesie,ma czystą kartę(nie kojarzy się z pewnymi środowiskami),więc bedzie mu łatwiej nawiązywać kontakty z potencjalnymi sponsorami / inwestorem.
roztropny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do roztropny
Znajdź inne posty napisane przez roztropny