|
Ogólnie wszystkie stroje drużyn ekstraklasy są zepsute reklamą PKO. Naprawdę do żadnej koszulki to nie pasuje.... Wygląda to fatalnie. Do naszej oczywiście też nie pasuje.
Sama koszulka mi się podoba poza kołnierzykiem. Coś ten V nie pasuje. Nie wiem czy nie lepszy byłby okrągły kołnierz.
|