Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5050
Stary 23.07.2018, 13:39
Ogólnie wszystkie stroje drużyn ekstraklasy są zepsute reklamą PKO. Naprawdę do żadnej koszulki to nie pasuje.... Wygląda to fatalnie. Do naszej oczywiście też nie pasuje.

Sama koszulka mi się podoba poza kołnierzykiem. Coś ten V nie pasuje. Nie wiem czy nie lepszy byłby okrągły kołnierz.
Odpowiedz cytując