|
policzcie sobie średnią wieku albo zobaczcie na nasz skład wyjściowy z arką i całe to "odłmadzanie składu można bujdą nazwać
Górnik w zeszłej kolejce miał średnią wieku 20,7 lat !! najstarszym zawodnikiem kapitanem był Koj który ma 25 lat !! to się nazywa wprowadzaie młodych na których można zarobić, a nie to co my robimy, granie kaleką Boguskim , do końca życia itp
|