|
No to w tym sezonie po losowaniu wiadomo, że nie poprawimy swojego miejsca a wręcz spadniemy z hukiem kilka pozycji niżej.....
Jagiellonia odpadnie z Rio Ave
Górnik odpadnie z Trenczynem
Amika jak przejdzie Soligorsk (mogą tam polec jak ich przyjaciele z Kałuży) to padnie na KAA Gent
Legia w LM najpóźniej padnie na Crvenej Zvezdie, a w 4 rundzie el LE padną na Apoelu Nikozja
i kasa za Carlosa pójdzie w p....u
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|