Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6189
Stary 23.07.2018, 13:33
Oj tam przerzut. Kilku znajomych gra więc trzeba było zobaczyć jak sobie radzą w nowej lidze. Moje spostrzeżenie? Większość kibiców była pierwszy raz na naszym stadionie. I chyba większości mimo wszystko się podobało.
Cytaty zasłyszane:
"u nas na Cracovii tak nie dbają o murawe"; "widać super"; "kibelek całkiem ok"
chociaż słyszałem tez "po**ało ich. Piwko 8 zł"
Odpowiedz cytując