Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6186
Stary 23.07.2018, 12:25
Może nie ten temat ale napiszę. Jak ktoś to czyta z klubu to może wyciągnie wnioski.
Byłem w piątek w strefie kibica po bilet na Garbarnie. Byłem na ok 40 min przed meczem. W środku zero informacji w których kasach jest sprzedaż na Wisłę, a w których na Garbarnie.
90% ludzi (w większości starszych) była totalnie zagubiona. Dodatkowo Ci co chcieli kupić na Wisłe stali w kolejce bo myśleli że jest do biletów na Wisłe. Sorki ale to jest kilka małych rzeczy tak trudno to zrobic!!

To samo w punktach gastronomicznych. Zamiast dokładnie oznakować albo napisać że tu się płaci a tu jest miejsce odbioru to nie bo po co. W przerwie totalne zamieszanie. Kolejka na 15 metrów do punktu odbioru bo ludzie nie wiedzeli.....
Odpowiedz cytując