Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.07.2018, 12:12
Rozumiem, ale wyobrazam tez sobie w....ienie ludzi ktorzy ciulaja zeby pomagac kubowi w ramach Socios, a tu wychodzi np. ze Zarzad znowu sobie dal podwyzke. Albo zbieraja na stadion sprzedajac plakaty a klub rozpieprza hajs na czwartego trenera i firme od PR ktora zatrudniono w obawie o konformtacje z Jadczakiem.

Majac wplyw na co ida pieniadze, ale nie majac realnej informacji o tym na co klub wydaje, tak na prawde nie masz kontroli nad tym na co ida pieniadze
Odpowiedz cytując