Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 23.07.2018, 11:31
Na razie o miejscu w zarządzie nie ma co myśleć. Przede wszystkim chcielibyśmy decydować - w porozumieniu z klubem - na co będą przeznaczone zebrane środki. Nie chcemy działać na zasadzie "przekazujemy pieniądze - róbcie z nimi co chcecie".
Odpowiedz cytując