Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83548
Stary 23.07.2018, 11:06
To są już kwestie techniczne. Z praktycznego punktu widzenia nie ma znaczenia czy zawodnik jest wychowany w klubie czy sprowadzony w wieku juniora. Chodzi o to aby zapewnić dopływ młodych talentów do pierwszego zespołu. Jeśli klub chce opierać na tym swoją przyszłość to musi on być naprawdę spory. Jestem po prostu sceptyczny do takiego pomysłu na Wisłę bo nie moim zdaniem tych talentów zwyczajnie nie będziemy mieć skąd brać. A chyba jasne jest, że wystawianie kogo popadnie w składzie tylko dlatego, że jest młody nie ma żadnego sensu ze sportowego punktu widzenia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując