a czy ja napisałem coś o 30 %

?
Wszyscy sobie zapisują procent od następnego transferu, tylko w przypadku Wisły najczęściej te zapisy nie wchodziły w życie.... W przypadku Carlosa wątpię aby odpuszczono taki zapis, natomiast może się on okazać g... warty, jeżeli Carlos nagle zjedzie z poziomu ubiegłorocznego i za rok czy półtora Legia rozwiąże z nim kontrakt.....