Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6182
Stary 23.07.2018, 10:24
a czy ja napisałem coś o 30 % ?
Wszyscy sobie zapisują procent od następnego transferu, tylko w przypadku Wisły najczęściej te zapisy nie wchodziły w życie.... W przypadku Carlosa wątpię aby odpuszczono taki zapis, natomiast może się on okazać g... warty, jeżeli Carlos nagle zjedzie z poziomu ubiegłorocznego i za rok czy półtora Legia rozwiąże z nim kontrakt.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując