Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
5046
22.07.2018, 21:43
przybliżycie mi o co chodzi z białą gwiazdą na karku?(bardziej chodzi o jakieś zdjęcie) bylem do 23 w robocie, kierownictwo tym razem nieugięte, stwierdziło, ze każdy ma jakieś plany i nikt nie zamieni sie zmianą, więc na meczu nie obecny
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906