PAWEŁ napisał(a):

|
Przecież w tym "oświadczeniu " jest zawarty pod publikę jeden wielki farmazon. W skrócie: dla każdego coś dobrego.
|
A podaj mi jakiekolwiek 'oświadczenie' , z powiedzmy ostatnich 10 lat które nie było by farmazonem?
Fakty są brutalne. Era Cupiała to taka słodko gorzka mieszanka. Z jednej strony nikt nie dał nam tyle radości. Przez lata byliśmy krajowym hegemonem, graliśmy z wieloma mocarzami z Europy, poza jednym dyskusyjnym epizodem(mecz we Wronkach), w s....iałych czasach, byliśmy czyści, no ale niestety koniec to była farsa.Boguś czy tam TF nie dali rady, sprzedali klub totalnemu przekrętowi. Można pastwić się nad obecnym właścicielem ale jakby nie on to już 2 lata temu bylibyśmy w 4 lidze albo i niżej.
A nawet jak to wszystko .......nie, to nie będzie to winą TS. tylko niestety poprzedniego właściciela(nie mówię tu o 'Meresiu' , tylko o Cupiale).