Temat
:
[I KOLEJKA] WISŁA Kraków - Arka Gdynia, 21 lipca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Romendakil
Junior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
83
22.07.2018, 18:48
Było naprawdę nieźle. Wszyscy spodziewali się totalnej klapy. Tylko Boguś - klasyka niestety....
492-541 Trzeciej Ery, ósmy król Gondoru.
Romendakil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romendakil
Znajdź inne posty napisane przez Romendakil