Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5045
Stary 22.07.2018, 17:42
Darkh napisał(a):Wyświetl post
A tak przy okazji koszulek to zwrócił ktoś uwagę, że mocno się Kraksport reklamował na bandach? a dlaczego? Bo Wisła nie bierze strojów od Adidasa bezpośrednio, tylko kupuje z Kraksportu... to świadczy o tym jak wizerunkowo upadliśmy jako klub, że nawet nie mamy kontraktu bezpośrednio z żadnym producentem z "wielkiej trójki" jesli chodzi o Sport (Nike, Adidas, Puma)... z drugiej strony mimo tego to wg mnie są najładniejsze stroje jakie Wisła ma od kilku sezonów.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_krakow_1246/
Odpowiedz cytując