Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83546
Stary 22.07.2018, 17:20
Ok, ok. Ale umówmy się, że porównywanie się do innych polskich klubów to raczej kiepski wzorzec.

Że wyprodukowaliśmy kilku solidnych ligowców to ja wiem. Na solidnych ligowcach jednak pieniędzy nie zarobimy.

Brożki, Małecki itp. to nie produkt naszej akademii tylko polityki kupowania młodych talentów z całej Polski, którą jak najbardziej popieram ale po pierwsze zaniechaliśmy tego już dawno, a po drugie na wznowienie takiej polityki nas nie stać. W tym momencie nie mamy szans na tym rynku z Legią, Lechem czy Zagłębiem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując