Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83545
Stary 22.07.2018, 16:44
z tego co obserwowałem ostatniego czasu to rocznik 2003 akademii nieźle sobie radzi. Rowny rywal dla escoli. Raz oni raz my ich. Jeśli zaskoczy z nich jeden lub dwóch grajków to i tak dopiero za 3 lata pewnie.

Zyczyłbym sobie co roku 2 piłkarzy z akademii. Idzie wszystko w dobrym kierunku, ale to jest wieloletni okres oczekiwania.
Odpowiedz cytując