|
z tego co obserwowałem ostatniego czasu to rocznik 2003 akademii nieźle sobie radzi. Rowny rywal dla escoli. Raz oni raz my ich. Jeśli zaskoczy z nich jeden lub dwóch grajków to i tak dopiero za 3 lata pewnie.
Zyczyłbym sobie co roku 2 piłkarzy z akademii. Idzie wszystko w dobrym kierunku, ale to jest wieloletni okres oczekiwania.
|