|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#88

22.07.2018, 16:26
|
pzkwr napisał(a): 
|
A ja uważam, że wprost przeciwnie. Bardzo wielu kibiców Wisły, nie przyłączy się do Socios, jeśli nie będą pewni, że to stowarzyszenie nie ma nic wspólnego z SKWK. Ja również. A że nie jestem sam świadczy kilka wcześniejszych postów.
|
Zdefiniuj nic wspólnego.
|
|