|
Tak, chętnie się dowiem. Jeśli jestem w błędzie to świetnie. Jeśli rzeczywiście akademia się tak wspaniale rozwija to bardzo się cieszę ale jeśli to jakieś świeże sprawy to efekty takiego rozwoju przyjdą za 10-15 lat.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|