|
Czytam, że nasza strategia rozwoju to promowanie młodych graczy i inwestowanie w talenty. Brzmi fantastycznie ale pojawia się jednak pewien problem. Czy klub, który szkoli młodzież na żenującym poziomie i absolutnie nie stać go na sprowadzanie młodych talentów może przyjąć taką strategię? Jeśli wykreślimy z równania słowo "talent" to pewnie tak...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|