bkl1988 napisał(a):

|
Sorki ale jakoś na kary od Pzpn to my się składamy. Strata wizerunkowa ze wielu nie idzie na stadion prze miski to tez ok ze tracimy
|
wydaje mi się, że jedna z najlepszych siłowni w Krakowie daje raczej pozytywny wizerunek niż negatywny, przynajmniej w odczuciach ludzi którzy tam trenują
