Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8443
Stary 22.07.2018, 15:28
bkl1988 napisał(a):Wyświetl post
Sorki ale jakoś na kary od Pzpn to my się składamy. Strata wizerunkowa ze wielu nie idzie na stadion prze miski to tez ok ze tracimy
wydaje mi się, że jedna z najlepszych siłowni w Krakowie daje raczej pozytywny wizerunek niż negatywny, przynajmniej w odczuciach ludzi którzy tam trenują
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując