Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8442
Stary 22.07.2018, 15:19
Bo ok kary spoko jest argument, ale więcej na tym wizerunkowa tracimy sponsorzy mają dość tego ale ok dalej trzymajmy patologiczne sytuacje w klubie wtedy dalej smród się będzie ciągnął albo oczyszczamy i Wisła odzyskuje wiarygodność, albo dalej mamy pata
Odpowiedz cytując