|
Bo ok kary spoko jest argument, ale więcej na tym wizerunkowa tracimy sponsorzy mają dość tego ale ok dalej trzymajmy patologiczne sytuacje w klubie wtedy dalej smród się będzie ciągnął albo oczyszczamy i Wisła odzyskuje wiarygodność, albo dalej mamy pata
|