Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8440
Stary 22.07.2018, 15:06
Sorki ale jakoś na kary od Pzpn to my się składamy. Strata wizerunkowa ze wielu nie idzie na stadion prze miski to tez ok ze tracimy
Odpowiedz cytując