Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
Od: 05.2018
Offline
#
8440
22.07.2018, 15:06
Sorki ale jakoś na kary od Pzpn to my się składamy. Strata wizerunkowa ze wielu nie idzie na stadion prze miski to tez ok ze tracimy
bkl1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl1988