bkl1988 napisał(a):

|
Trudno niech szukaja innego miejsca i nie psują klimatu
|
Tak z ciekawości, jeśliby okazało się, że to wyrzucenie wiązałoby się z kosztami dla TS-u (wysoce prawdopodobne, mogą być dość wysokie), to jesteś gotów zrzucić się na pokrycie tych kosztów? A może, jeszcze lepiej, zorganizujesz taką zrzutkę? Czy jesteś tylko z tych co potrafią dawać "dobre rady", a materialne konsekwencje tych rad niech ponoszą inni?