|
Przez ostatnie tygodnie wypisywaliście, że nie oczekujecie niczego więcej, jak dymisja Dukata i przyznanie się do błędów przez Sarapatę.
Dokładnie to dostaliście. Czy można skończyć ten jazgot i przejść do konstruktywnych rozmów (tutaj) i pracy (tam, w zarządzie)?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|