Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bkl1988
Banita
Od: 05.2018
Offline
#
8427
22.07.2018, 13:25
Zamiast niwelowac1 dług zwiększyli go plus problemy ze stadionem. Przykro mi to mówić bo liczyłem na panią prezes z racji tego, że jest adwokatem i wiedzę prawnicza wspomoże klub ale się przeliczyl em. PAN Dukat od początku siedział tam dzięki Miska
bkl1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl1988