pepe72 napisał(a):

|
Kary za "oprawy" też nie pomogły.
|
oczywiście że kary za "oprawy" nie pomogły, a nawet zaszkodziły, ale dopóki sprawa była postawiona jasno że klub jest w trudnej sytuacji finansowej, oszczędzamy i spłacamy zaległości to i kar za zachowanie kibiców nie było. Niestety w ostatnim czasie zarząd zaczął pokazywać że finansowo stoimy już coraz lepiej i najgorsze już za nami to i "kibicom" się poluzowało.