Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8424
Stary 22.07.2018, 12:11
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kary za "oprawy" też nie pomogły.

oczywiście że kary za "oprawy" nie pomogły, a nawet zaszkodziły, ale dopóki sprawa była postawiona jasno że klub jest w trudnej sytuacji finansowej, oszczędzamy i spłacamy zaległości to i kar za zachowanie kibiców nie było. Niestety w ostatnim czasie zarząd zaczął pokazywać że finansowo stoimy już coraz lepiej i najgorsze już za nami to i "kibicom" się poluzowało.
Odpowiedz cytując