|
Jestem przeciwny legitymacjom, kartom, odznakom itd. Przynajmniej na razie. Zgadzam się z głosem (Rav?) że szkoda na to forsy. Może kiedyś jak sytuacja klubu się ustabilizuje. Poza tym jeżeli decydujemy się na stworzenie takiego stowarzyszenia to chyba nie dla legitymacji itd tylko aby pomóc Wiśle. Kwestia niekaralności nieistotna poza oficjalnymi przedstawicielami. Poza tym na wewnętrzne potrzeby każdy może do deklaracji dołączyć oświadczenie, ze nie jest karany. Tylko czy to rzeczywiście potrzebne?
|