|
Stroje bardzo ładne, nowoczesne, fajne połączenia kolorów. Jednak adidas robi najlepsze stroje, inne firmy nie mają startu. Jedyne co mi nie pasuje do całości to "biała gwiazda" na karku, jakoś można to było lepiej wkomponować. Wyjazdówka jeszcze ładniejsza niż poprzednia, naprawdę świetna.
|