Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5034
Stary 22.07.2018, 10:44
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Będę w mniejszości - zupełnie mi się nowe koszulki nie podobają. Jakieś paseczki, jakiś bordowy kolor... Co to ma wspólnego z naszym klubem, z tradycyjnymi strojami?
Wiadomo, że prosto i klasycznie byłoby ładniej, ale nie jest źle - zwłaszcza patrząc na to, co gramy i gdzie jesteśmy organizacyjnie. Szpetne stroje to miała wczoraj Arka.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując