serek.c2 napisał(a):

|
Będę w mniejszości - zupełnie mi się nowe koszulki nie podobają. Jakieś paseczki, jakiś bordowy kolor... Co to ma wspólnego z naszym klubem, z tradycyjnymi strojami?
|
Wiadomo, że prosto i klasycznie byłoby ładniej, ale nie jest źle - zwłaszcza patrząc na to, co gramy i gdzie jesteśmy organizacyjnie. Szpetne stroje to miała wczoraj Arka.