Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5032
Stary 22.07.2018, 10:13
Będę w mniejszości - zupełnie mi się nowe koszulki nie podobają. Jakieś paseczki, jakiś bordowy kolor... Co to ma wspólnego z naszym klubem, z tradycyjnymi strojami?
Odpowiedz cytując